Gizlilik Politikası


Son Düzenleme 29-May-2024

Bu Gizlilik Politikası, aşağıdaki politikaları açıklamaktadır: Rönesans Otomasyon, Ahi Evran Caddesi 1211 Sk. No:6 Ostim Ankara, TÜRKİYE, Ankara 06374, Hindi, e-posta: info@ria.com.tr, telefon: +903122196363 koleksiyon hakkında, topladığımız bilgilerin kullanımı ve ifşa edilmesi Web sitemizi ( https://ria.com.tr ) kullandığınızda. (hizmet"). Erişerek veya kullanarak the Hizmetin toplanmasına, kullanılmasına ve bilgilerinizin buna uygun olarak açıklanması Gizlilik Politikası. Eğer siz de aynısını kabul etmiyorsanız, lütfen Hizmete erişmeyin veya Hizmeti kullanmayın.

Bu Gizlilik Politikasını herhangi bir zamanda değiştirmeden değiştirebiliriz. size önceden herhangi bir bildirimde bulunacak ve revize edilmiş olanı yayınlayacaktır. Hizmete ilişkin Gizlilik Politikası. Revize edilen Politika tarihinden itibaren 180 gün geçerli olacaktır. revize edilmiş Politika Hizmette yayınlanır ve bu sürenin sonunda Hizmete erişime veya Hizmetin kullanımına devam edilmesi revize edilmiş Gizlilik'i kabul ettiğiniz anlamına gelecektir Politika. Bu nedenle periyodik olarak bu sayfayı inceleyin.

 1. Topladığımız Bilgiler:

  Aşağıdakileri toplayıp işleyeceğiz Hakkınızdaki kişisel bilgiler:

  1. Ad Soyad
  2. E-posta Adresi
  3. Telefon Numarası
 2. Bilgilerinizi Nasıl Kullanıyoruz

  Topladığımız bilgileri kullanacağız aşağıdaki amaçlar doğrultusunda sizin hakkınızda:

  1. Pazarlama / Promosyon
  2. Müşteri geri bildirimi toplama
  3. Destek
  4. Reklam Hedeflemesi
  5. Müşteri sipariş yönetimi

  Eğer bilgilerinizi başka herhangi bir amaç için kullanmak istersek, sizden izin isteyeceğiz ve ancak izninizi aldıktan sonra, yalnızca izin verdiğiniz amaç(lar) için bilgilerinizi kullanacağız. Aksi durumlar dışında kanun gereği hareket etmemiz gerektiğinde, bu kurala uyacağız.

 3. Bilgilerinizin Saklanması:

  Kişisel bilgilerinizi, kullanıcı hesapları etkin olmadığında 90 gün ile 2 yıl arasında veya bu Gizlilik Politikasında detaylandırılan toplama amaçlarını yerine getirmek için gerektiği sürece saklayacağız. Belirli bilgileri, kayıt tutma/raporlama gibi geçerli yasalar veya yasal hakların uygulanması, dolandırıcılık önleme gibi diğer meşru nedenlerle daha uzun süre saklamamız gerekebilir. Sizi (doğrudan veya dolaylı olarak) tanımlamayan anonim bilgiler ve toplu bilgiler süresiz olarak saklanabilir.

 4. Haklarınız:

  Uygulanan yasaya bağlı olarak, kişisel verilerinize erişme, bunları düzeltme veya silme, kişisel verilerinizin bir kopyasını alma, verilerinizin aktif olarak işlenmesini kısıtlama veya itiraz etme, kişisel bilgilerinizi başka bir kuruluşa paylaşmamızı (taşımamızı) isteme, verilerinizi işlememiz için bize verdiğiniz herhangi bir izni geri çekme, yasal bir otoriteye şikayette bulunma hakkına ve uygulanabilir yasalar kapsamında ilgili olabilecek diğer haklara sahip olabilirsiniz. Bu haklarınızı kullanmak için bize info@ria.com.tr adresinden yazabilirsiniz. Talebinize uygulanabilir yasa uyarınca yanıt vereceğiz

  Lütfen, gerekli kişisel bilgileri toplamamıza veya işlememize izin vermezseniz veya aynı bilgilerin işlenmesi için verdiğiniz izni gerekli amaçlar doğrultusunda geri çekerseniz, bilgilerinizin talep edildiği hizmetlere erişemeyebilir veya bu hizmetleri kullanamayabilirsiniz.

 5. Çerezler:

  Bu izleme teknolojilerini nasıl kullandığımız ve bu teknolojilere ilişkin tercihlerinizi nasıl yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen web sitemizdeki çerez politikasını ziyaret ediniz.

 6. Güvenlik:

  Bilgilerinizin güvenliği bizim için önemlidir ve kontrolümüz altındaki bilgilerin kaybını, kötüye kullanımını veya yetkisiz değiştirilmesini önlemek için makul güvenlik önlemleri kullanacağız. Ancak, doğası gereği taşıdığı riskler göz önüne alındığında, mutlak güvenliği garanti edemeyiz ve dolayısıyla bize ilettiğiniz herhangi bir bilginin güvenliğini sağlama veya garanti etme yükümlülüğümüz yoktur; bu nedenle, bunu kendi riskinizle yaparsınız.

 7. Üçüncü Taraf Bağlantıları ve Bilgilerinizin Kullanımı:

  Hizmetimiz, tarafımızca işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu Gizlilik Politikası, hizmet üzerinde bir bağlantı aracılığıyla erişilebilen herhangi bir web sitesi veya hizmet işleten üçüncü taraflar dahil olmak üzere, herhangi bir üçüncü tarafın gizlilik politikası ve diğer uygulamalarını ele almaz. Ziyaret ettiğiniz her sitenin gizlilik politikasını gözden geçirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Üçüncü taraf sitelerin veya hizmetlerin içerikleri, gizlilik politikaları veya uygulamaları üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur ve bunlarla ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmeyiz.

 8. Şikayet / Veri Koruma Görevlisi:

  Eğer bizde bulunan bilgilerinizin işlenmesiyle ilgili herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, Grievance Officer'ımıza Rönesans Otomasyon, Ahi Evran Caddesi 1211 Sk. No:6 Ostim Ankara, TÜRKİYE adresine veya info@ria.com.tr e-posta adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz. Endişelerinizi uygulanabilir yasa uyarınca ele alacağız